Hlavní navigace

I Prima bude na jaře plná novinek. Prima love dá Hotel Paradise i Topstar love

24. 1. 2012
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
24. 1. 2012

UVNITŘ FOTO Rok 2011 byl pro Primu jeden z nejúspěšnějších v historii, pochválil si na dnešní tiskové konferenci k jarnímu programovému schématu šéf FTV Prima Marek Singer. Naše skupina zachytila vítr do plachet nejlépe a pravidelně se dostáváme ke sledovanosti 25 procent, konstatoval Singer a dodal: Daří se nám růst ve všech vysílacích pásmech a prime timu jsme vzrostli o 19,3 procenta.

K TÉMATU: Prima Play, nová internetová videotéka od Primy, už má svoje logo

První letošní jarní novinkou, kterou Prima Group představila, byl internetový kanál Prima Play. Koncept je vyzkoušen z několika zemí a my jsme ho ještě výrazně zlepšili. Přístup bude bez registrace a divák se bude jednoduše orientovat. Prima Play startuje v březnu, uvedl Singer. Bude tu obsah ze všech tří kanálů Primy, prémiový obsah i provázání na sociální sítě.

ČTĚTE TAKÉ: Televize Nova představila jarní novinky. O „Kanálu 5“ však zarytě mlčela

Od 30. ledna se můžou diváci těšit na premiérové díly kulinářského pořadu Prostřeno! Považujeme ho za černého koně jarní sezóny a hodně si od něho slibujeme, sdělil novinářům programový ředitel Prima Group Petr Vladyka. První seriálovou novinkou je premiérová řada Cest domů. Pokračovat bude i zábavně-vědomostní talk show Nikdo není dokonalý s Jiřím Krampolem. Co se týká České 30, o které jsme vás na DigiZone.cz informovali, půjde o nejlepší scény z českých filmů formou zábavné show od března (tedy něco jako Barrandovský videostop). Součástí bude porota, ve které se objeví Martina Gavriely nebo Zdeněk Troška. Moderátorem bude Martin Dejdar.

NAPSALI JSME: TV Barrandov v roce 2012: nový zpravodajský pořad a vyrovnaný rozpočet

Na pondělních 21 hodin je připravena druhá řada reality show Farmář hledá ženu. Vysílat se bude od 5. března. Moderátorkou zůstává Laďka Něrgešová. Premiérové díly Partičky uvidí diváci od 27. února. Představení, která natáčíme, jsou neustále vyprodaná, pochválil si programový ředitel Vladyka. Premiérové budou i díly Soukromých dramat s reportérskou dvojicí Josef Klíma – Janek Kroupa. Dámy se pro změnu mohou těšit na premiérové díly Topstar magazínu s Gábinou Partyšovou, která nahradí Mahulenu Bočanovou. Po pěti letech jsme se tento pořad rozhodli osvěžit, uvedl Petr Vladyka.

K VĚCI: Prima chystá nový pořad s Bohdalovou. Natáčí ho na Kavčích horách

Čtvrteční večery po České 30 na Primě family vyplní šestá řada reality show Jste to, co jíte. Show Jana Krause zůstává na pátečních 22:10. V pátek večer od 20:00, kdy se Primě family příliš nedaří, bude televize vysílat detektivky, například To je vražda, napsala. Hlavní jarní novinkou bude sobotní Aréna národů, která je přímým pokračovatelem Her bez hranic a diváky ji provedou Alešové Háma a Valenta. V neděli bude vysílat od 19. února Prima family seriál Zázraky života. Tento formát tak bude konkurovat nováckému Hlasu Česko Slovenska.

Šílený pořad MenZone, který nabídne Prima Cool, připomíná ztřeštěnosti z MTV (Foto: FTV Prima)

Z akvizičních filmů jsou připraveny například Australia, Proroctví, Hellboy nebo Max Payne. 31. března bude Prima family vysílat Českou Miss 2012. Prima Cool se tentokrát přizpůsobí tomu, že se blíží podle Mayského kalendáře konec světa. Připraveny jsou tak například dokument 2012: Apokalypsa, což je formát složený ze záběrů z filmu 2012 a vlastních trikových záběrů. Další novinkou bude například konspirační seriál Událost. Seriálovou novinkou budou od 25. února Misfits. Jde o kultovní seriál, který nasazuje na přání diváků, uvedl ředitel programu Vladyka.

UXD

Na Coolu se mohou také diváci těšit na seriál Spartakus: Krev a písek, který byl již v České republice uveden na premiérovém kanálu HBO. Připravena je také další řada pracovní show Těžká dřina. Od 2. února bude novinkou vlastní pořad menZONE. Tím, co je Topstar pro Primu family, je menZONE pro Prima Cool, přiblížil novinářům tento formát programový ředitel. Co se týká Primy love, divačky se mohou těšit k 1. narozeninám stanice na formát Topstar love. Bude to něco jako Topstar magazín s hvězdičkou, upřesnil Vladyka s tím, že průvodkyní bude Martina Gavriely. Ta bude na Lásce provázet také všednodenní reality show Hotel Paradise plnou sexu a intrik. Vítěz získá 50 tisíc euro.

S jarním programovým schématem kanálů Prima Group vás DigiZone.cz blíže seznámí v zítřejším článku, který vychází o půlnoci

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.