Hlavní navigace

ICQ 6.0 konečně oficiálně v češtině od Atlasu

Jiří Macich ml.

Od vydání ICQ 6.0 uplynul už více než měsíc a konečně je k dispozici jeho oficiální česká verze, kterou přináší portál Atlas. Uživatelé u nás nejpopulárnějšího instant-messagingového programu se doposud museli spokojit s různými neoficiálními překlady. ICQ 6 přináší přepracované uživatelské rozhraní, podporu tzv. tabů, funkci pro odeslání krátké zprávy přímo z hlavního okna, filtrování výpisů z historie, rozšířené možnosti nastavení, pohodlné prohlížení nepřečtených vzkazů, vylepšenou podpora…

Od vydání ICQ 6.0 uplynul už více než měsíc a konečně je k dispozici jeho oficiální česká verze, kterou přináší portál Atlas. Uživatelé u nás nejpopulárnějšího instant-messagingového programu se doposud museli spokojit s různými neoficiálními překlady.

ICQ 6 přináší přepracované uživatelské rozhraní, podporu tzv. tabů, funkci pro odeslání krátké zprávy přímo z hlavního okna, filtrování výpisů z historie, rozšířené možnosti nastavení, pohodlné prohlížení nepřečtených vzkazů, vylepšenou podpora pro SMS, vylepšené hledání kontaktů a podobně.

Českou verzí Atlas ICQ 6 uživatel navíc získává přístup k aktuálním zprávám, informacím a možnosti on-line poslechu českých rozhlasových stanic, dodává David Duroň, generální ředitel Atlasu.

Z ICQ je možné zdarma posílat SMS zprávy do sítí českých mobilních operátorů O2 a Vodafone. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
27. 6. 2007 15:51
dubi (neregistrovaný)
Ahoj, nevíte někdo, proč když jsem si naistaloval ICQ6 Atlas a zapomněl heslo z předchozí verze, píše to, že nelze zaslat nové heslo, zadaný email neodpovídá uvedenému emailu v kontaktních udajích? mám tam 100% uveden email, na který chci zaslat nové heslo, je vidět i v údajích při vyhledání kontaktu. Nechci přijít o svůj nick a všechny kontakty ... co teď? :-(