Hlavní navigace

Jihoevropské MGM dostalo zelenou

12. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 5. 2008

Německý regulační orgán Bayerischen Landeszentrale für neue Medien (BLM) na svém posledním zasedání ve čtvrtek 8. května udělil licenci společnosti MGM Networks Deutschland GmbH na šíření programu s názvem MGM Channel Southern Europe. Povolení platí pro distribuci signálu prostřednictvím družice, a jak již z názvu vyplývá, půjde o jihoevropskou verzi tohoto populárního kanálu především s klasickými filmy z videotéky MGM.

MGM Networks Deutschland GmbH je dceřinou společností MGM Networks Inc. Nová placená televize má povolení šířit svůj signál do Itálie, na Maltu, do Monaka, San Marina, Vatikánu a Švýcarska. MGM bude lokalizováno do italštiny a k dispozici bude také originální znění. Start je naplánován již na 1. června a jeho signál bude šířen prostřednictvím platformy SkyItaly. Kanál MGM znají také diváci v České republice, kde ho nabízí např. největší kabelový a satelitní operátor UPC ve své službě UPC Direct.

Zdroj: Satnews.de

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).