Hlavní navigace

Satelitní služba Magio Sat zveřejnila ceník i obsah programových nabídek

4. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 1. 2010

Společnost Slovak Telekom zveřejnila na svých webových stránkách dva dokumenty, které se týkají chystané satelitní platformy Magio Sat. Z nich je zároveň patrné, že nabídka je platná k 15. lednu. K tomuto datu tedy pravděpodobně začne Slovak Telekom nabízet komerční provoz této služby. První z dokumentů se týká programové nabídky, druhý tarifů na poskytování Magio Sat.

Programová nabídka satelitní platformy Magio Sat. Zdroj: Slovak Telekom

Jak se dalo předpokládat, základní nabídka označená jako Štart, nabídne všechny programy Slovenské televize, Markízy i JOJ a také stanici TV Lux. Chybět tu nebude ani veřejnoprávní Česká televize s kanály ČT 1 a ČT 2 a možná překvapivě také TV Prima, která však v současné době z nabídek kabelových operátorů na Slovensku mizí. Za tento balíček zaplatí zákazníci 12,95 €. Balíček Klasik oproti tomu nabídne 38 programů za cenu 18,95 €.

K TÉMATU:
Magio Sat nabídne interaktivitu i HD programy. Do Česka se zatím nechystá
Michal Diviš: Magio Sat sice nabídne interaktivitu, ale přes pevnou přípojku

ebf - tip do článku - debata

Co se týká prémiových stanic, v balíčcích nebudou chybět Cinemax (7,35 €) nebo HBO (7,95 €). Pokud si pořídíte HBO MaxPak (Cinemax, Cinemax 2, HBO, HBO 2, HBO Comedy), vyjde vás ceý balík kanálů pouze na 9,95 €. Pro maďarsky hovořící diváky je připravena speciální nabídka s osmi tamními programy za cenu 1,95 €. Magio Sat bude startovat se třemi kanály ve vysokém rozlišení, za které si bude účtovat Slovak Telekom částku 3,95 €. Zřízení služby vyjde na 99,95 €, v případě samoinstalace na 19,95 €.

Platforma Magio Sat bude dostupná pouze abonentům na Slovensku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).