Hlavní navigace

Kabeláři chystají na duben konferenci o regulaci audiovizuálních služeb

9. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 3. 2010

Česká asociace elektronických komunikací (ČAEK) uspořádá příští měsíc další setkání odborníků z oboru kabelové, IPTV a satelitní televize, tentokrát nad tématem jejich regulace. Konference ČAEK se tentokrát uskuteční v Praze v hotelu Crowne Plaza ve dnech 27. a 28. dubna. Každoroční konferenci zahájí panelová diskuze na téma reformy evropského předpisového rámce pro elektronické komunikace a přenos nových právních předpisů Evropského parlamentu a Rady do českého práva.

KL22 hlasovani

Reforma předpisového rámce pro elektronické komunikace ve světle stanovisek Evropského parlamentu, Rady a Komise a role ČR v tomto procesu bude určující pro všechny operátory sítí elektronických komunikací a poskytovatele služeb prostřednictvím těchto sítí, uvedla při této příležitosti předsedkyně představenstva ČAEK Vladimíra Chlandová. Nad výroční konferencí ČAEK převzali záštitu ministr vnitra Martin Pecina a rektor ČVUT v Praze prof. Václav Havlíček. Konferenci doplní výstava dodavatelů technologií a prezentace dodavatelů obsahu převzatého vysílání.

Server DigiZone.cz pochopitelně nebude na akci chybět a přinese vám z ní aktuální informace.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.