Hlavní navigace

Kabelová stanice Fun One v síti UPC v novém i s videoklipy

11. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digitální kabelová televize DVB-C Autor: 115393
11. 1. 2010

Hudební kanál Fun One, který je součástí základního balíku kabelové televize UPC Digital, prošel v minulém týdnu radikální změnou. Z grafického vizuálu vidí diváci prozatím logo, které je umístěné do pravého dolního rohu. V současné době je vysílán pouze proud tanečních videoklipů opatřený vždy na začátku a konci názvem skladby a interpreta. Nové skladby běží širokoúhle, starší pouze 4:3.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Na návštěvě u… UPC Express a FUN 1

To je právě jedna z novinek, kterou dříve diváci Fun One neznali. Stanice byla pouze interaktivním kanálem bez videoklipů s taneční hudbou a mixy různých DJ’s obohacených např. o seznamku. 6. ledna se v základní nabídce kabelového operátora UPC objevila nová testovací verze interaktivního hudebního programu Fun One, potvrdil serveru DigiZone.cz projektový manažer Jan Durčák ze společnosti SAT Plus, která je jeho provozovatelem.

ČTĚTE TAKÉ: Interaktivní televize Fun 1: nová konkurence Óčka?

KL24

Kromě ryze tanečních videoklipů ve formátu 16:9 bude vysílání doprovázeno obrazovou seznamkou, aukcemi, chatem a soutěžemi. Kompletní přechod na novou verzi bude dokončen do 15. ledna, upřesnil Durčák. Vysílání by mělo být možné sledovat také na internetu, avšak v neděli večer byl k dispozici pouze stream formou audia. Nová podoba Fun One doplní v základní nabídce stávající videoklipové televize Óčko a Musicbox.


Nový vizuál hudebního kanálu Fun One. (Foto: autor)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).