Hlavní navigace

Kanály Filmbox mají novou podobu upoutávek a webových stránek

17. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 10. 2011

UVNITŘ VIDEO A SCREENY Přechod filmových kanálů Filmbox a Filmbox Extra do obrazového formátu 16:9 není jedinou novinkou, které se tyto stanice v průběhu letošního měsíce dočkaly. Kompletní proměnou prošla také prezentace Filmboxu na obrazovce. Ta je nyní shodná například s polskou verzí. Ta již nový vizuál proma začala používat v prvním kvartálu letošního roku.

K TÉMATU: Stanice Filmbox a Filmbox Extra přešly na formát 16:9

Hlavními barvami Filmboxu jsou nyní černá, červená a bílá. Na první pohled jsou viditelné změny na webových stránkách www.filmbox.eu. Ty nyní fungují jako rozcestník na jednotlivé jazykové verze tohoto kanálu – polskou, maďarskou a českou. Slovenská vlajka odkáže návštěvníka na mutaci pro naši republiku. Novinkami na webu jsou mimo jiné videa (YouTube) a rotující filmové premiéry pro jednotlivé kanály z rodiny Filmbox. Na YouTube je možné navštívit také kanál těchto stanic, viz: http://www.you­tube.com/user/Fil­mBoxCesko.

KL22 hlasovani

Původní podoba webových stránek www.filmbox.eu.

Nová podoba webových stránek www.filmbox.eu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.