Hlavní navigace

Klikni.cz také navýšil kapacitu e-mailové schránky

Michal Černý

Freemail Klikni.cz zpravodajského portálu iDnes.cz, jemuž dodává technologii Google, navýšil kapacitu ze 2 GB na 4 GB. Reagoval tak na nedávný rychlý růst kapacity svého technologicky mateřského Gmailu. iDnes představil svůj freemail na základě spolupráce s Googlem letos na jaře. Využil pro ten účel jeho veřejně dostupný balík aplikací Google Apps, jak však prozradila Lupě v nedávném rozhovoru ředitelka českého Googlu Taťána le Moigne, iDnes u svého freemailu navíc těží ze zvláštních podmínek…

Doba čtení: do minuty

Freemail Klikni.cz zpravodajského portálu iDnes.cz, jemuž dodává technologii Google, navýšil kapacitu ze 2 GB na 4 GB. Reagoval tak na nedávný rychlý růst kapacity svého technologicky mateřského Gmailu.

iDnes představil svůj freemail na základě spolupráce s Googlem letos na jaře. Využil pro ten účel jeho veřejně dostupný balík aplikací Google Apps, jak však prozradila Lupě v nedávném rozhovoru ředitelka českého Googlu Taťána le Moigne, iDnes u svého freemailu navíc těží ze zvláštních podmínek spolupráce.

Našli jste v článku chybu?