Hlavní navigace

Lidé si mění jméno na Facebooku na Roithová a nabádají k podivným věcem

9. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Pavel Roithová Svoboda“ (místopředseda KDU-ČSL), „Marian Roithová Jurečka“ (1. místopředseda KDU-ČSL), „Tomáš Roithová Svoboda“, „Miluška Roithová Zítková“ jsou tři nejviditelnější výsledky poněkud zvláštní kampaně na podporu Zuzany Roithové na cestě k prezidentskému křeslu.  Změna jména na Facebooku přidáním  „Roithová“ do jména nicméně nijak zvlášť nezabírá, na Facebooku Zuzana Roithová vyvolává minimální zájem - Zuzana Roithová na Hrad s 553 fanoušky i Zuzana Roithová s 2 280 fanoušky…

„Pavel Roithová Svoboda“ (místopředseda KDU-ČSL), „Marian Roithová Jurečka“ (1. místopředseda KDU-ČSL), „Tomáš Roithová Svoboda“, „Miluška Roithová Zítková“ jsou tři nejviditelnější výsledky poněkud zvláštní kampaně na podporu Zuzany Roithové na cestě k prezidentskému křeslu. 

Změna jména na Facebooku přidáním  „Roithová“ do jména nicméně nijak zvlášť nezabírá, na Facebooku Zuzana Roithová vyvolává minimální zájem - Zuzana Roithová na Hrad s 553 fanoušky i Zuzana Roithová s 2 280 fanoušky svědčí o okrajovém zájmu.

Porušování Pravidel Facebooku Zuzaně Roithové cestu k prezidentství zjevně nijak neusnadní. Stejně tak jako snaha o navádění lidí k vhazování dvou lístků. To samozřejmě bude znamenat neplatný hlas. A asi tak nějak patří ke koloritu této prazvláštní volby českého prezidenta.

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).