Hlavní navigace

Majitel Novy rozšíří placené video Voyo i do dalších zemí

24. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 3. 2011

Portál Voyo.cz by se měl objevit v různých regionálních mutacích i v dalších zemích, ve kterých působí mediální společnost Central European Media Enterprises (CME), vlastník televize Nova. S odvoláním na zpravodajský bulletin tohoto televizního domu o tom informoval server Mediář.cz. Streaming bude do konce roku k dispozici také na chytrých televizorech a mobilních zařízeních, slibuje CME.

ICTZ23

GLOSA: Voyo.cz aneb nic nového pod sluncem

Podle Mediáře by se měla objevit služba jako první nejprve v Chorvatsku a později i v dalších zemích. Voyo.cz, který byl spuštěn v České republice letos v lednu, nabízí zdarma veškerý původní obsah (seriály, publicistika), který se objevil na TV Nova. Za poplatek, tedy na Voyo+, si mohou diváci přehrát s předstihem až několika dní epizody svých oblíbených seriálů. Největší inovací je živé online vysílání televize Nova, respektive hlavně jejích původních pořadů, napsal v lednu o Voyo.cz redaktor našeho sesterského serveru Lupa.cz Jiří Macich.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.