Hlavní navigace

Mobile Internet Forum 2009 o reklamním potenciálu mobilní komunikace

21. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Odborná konference Mobile Internet Forum 2009, kterou letos na podzim pořádá náš server Lupa.cz za podpory portálu Seznam.cz a mobilního operátora Vodafone, se bude věnovat hlavně reklamnímu potenciálu mobilní komunikace. Je mobilní marketing účinným a využívaným nástrojem? Jaké reklamní aktivity mohou čeští zákazníci očekávat? A budou na ně reagovat? To jsou jen některé z otázek, kterými se konference bude zabývat. K dalším tématům budou patřit také platformy iPhone nebo Android, placení přes…

Odborná konference Mobile Internet Forum 2009, kterou letos na podzim pořádá náš server Lupa.cz za podpory portálu Seznam.cz a mobilního operátora Vodafone, se bude věnovat hlavně reklamnímu potenciálu mobilní komunikace. Je mobilní marketing účinným a využívaným nástrojem? Jaké reklamní aktivity mohou čeští zákazníci očekávat? A budou na ně reagovat? To jsou jen některé z otázek, kterými se konference bude zabývat. K dalším tématům budou patřit také platformy iPhone nebo Android, placení přes mobil, srovnání služeb Appstore a Nokia Ovi atd.

Program konference naleznete na jejím webu, kde se zájemci mohou již i registrovat. Připraveny jsou různé slevy, například i pro členy našeho NetClubu. Mobile Internet Forum 2009 se uskuteční v Konferenčním centru City (Na Strži 1702/65, Praha 4), na webu akce je podrobněji popsána i cesta autem nebo MHD. Konference je naplánována na čtvrtek 8. října 2009, začíná od 9:00.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.