Hlavní navigace

MTV Live HD přinese v srpnu Hurts i Davida Guettu

14. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 7. 2011

Televizní diváci, kteří mají k dispozici kanál MTV Live HD (do konce června MTVN HD), se mohou těšit v srpnu na další várku nových koncertů a pořadů s interprety současné populární hudby. Z nich bude vyčnívat především živé vystoupení manchesterského dua Hurts, které nabídne stanice poprvé 14. srpna od 22 hodin, a pohled do zákulisí hudebního života nejpopulárnějšího DJ světa – Davida Guetty. 360 Sessions je s ním připraveno na 21. srpna ve 22 hodin.

ČTĚTE TAKÉ: MTVN HD jako MTV Live HD: Nejen nový vizuál, ale i pořady

Britská skupina Hurts existuje od roku 2009. Jejich styl je možné označit jako synth-pop. Za sebou mají prozatím nahrané jediné album s názvem Happiness, které však přijali velice kladně jak posluchači, tak především hudební kritici. Také z tuzemských rozhlasových stanic jsou známy jejich skladby Wonderful Life nebo Stay. Hurts už na počátku letošního roku navštívili Prahu a do České republiky se vrací právě v létě, kdy 6. srpna zahrají na Sázava festu, a aby to nebylo slovenským fanouškům líto, přijedou také na GrapeFestival do Piešťan.

BRANDstorming tip2

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kanály MTV změnily svá loga. Podívejte se jak

Davida Guettu označuje sama MTV jako jednoho z nejúžasnějších v současné době pracujících lidí v hudebním businessu. Diváci budou mít možnost nahlédnout na jeho práci ve studiu. Tento francouzský mág má za sebou například spolupráci s interprety jako jsou Black Eyed Peas, Akon, Estelle nebo Ne-Yo. Nejnověji brouzdá vody populární hudby jeho nový singl Where Them Girls At, na který si přizval objev loňského roku, zpěvačku Nicki Minaj, a rappera Flo Ridu. 28. srpna přinese MTV Live HD živák Skunk Anansie a každých sedm dní jsou také připraveny tematické týdny.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).