Hlavní navigace

MTV se od listopadu přiblíží více tuzemskému divákovi

18. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
18. 10. 2010

Česko-slovenská verze lifestylového a hudebního kanálu MTV vstoupí do svého druhého roku života s několika novinkami. Stanice z rodiny Nova, která odstartovala 29. listopadu loňského roku, nadále zůstane věrná různým americkým reality show a seriálům pro mladého diváka, ale objeví se zde také lokální obsah. Pokud byste však čekali podobné formáty jako například Pimp My Ride, budete mít smůlu.

ČTĚTE TAKÉ: Česká MTV nás ani po roce neohrozila, říká šéf hudební televize Óčko

MTV chystá nové pořady, ve kterých se představí dvojice moderátorů Hanka Zajíčková a Dominik Turza. Zajíčková provádí diváky vysíláním tuzemské pobočky lifestylového a hudebního kanálu v podstatě od začátku, Turza byl představen jako nová tvář MTV v první polovině září na webu Nova.cz. Oba se poprvé společně představili návštěvníkům v pražském klubu SaSaZu minulý týden na udělování ceny MTV EMA pro nejlepšího českého a slovenského interpreta.

MMF24

FOTOGALERIE: Udělování první ceny MTV EMAs pro české a slovenské interprety v Praze

Sedmadvacetiletý Turza je také jedním ze semifinalistů talentové soutěže Talentmania. Vystupoval zde v roli Smrtky, která se stala jedním ze symbolů show. Je aktivní pod pseudonymem DJ Rockstar, dále působí jako herec a tanečník. Zajíčková se objevila také jako jedna z moderátorek již zmiňovaného projektu Novy a Markízy vedle Leoše Mareše. Mezi vlastními pořady, které chce MTV nabídnout divákům, budou například kulturní tipy. Více bych nechtěla prozrazovat, aby se měli diváci na co těšit, řekla DigiZone.cz ředitelka česko-slovenské verze Alexandra Ruzek.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).