Hlavní navigace

Relaxační kanál myZen.tv plánuje vysílání ve třetím rozměru

7. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
7. 10. 2010

Francouzský relaxační kanál myZen.tv plánuje vysílání také ve třetím rozměru (3D). Včera tento krok oznámil provozovatel stanice na akci MIPCOM. myZen.tv k tomuto kroku přistupuje tři roky od zahájení vysílání svého HD programu. Ten je aktuálně dostupný ve více než čtyřiceti zemích včetně České republiky. V tuzemsku ho nabízí například IPTV operátor RIO Media ve svém balíčku HD programů.

Stanice se pouští do produkce 3D obrazu ve spolupráci se společnostmi Grand Angle a Convergence Images. Mimo natáčení ve 3D se mohou těšit diváci také na prostorový zvuk, který budou umět zpracovat také běžné reproduktory k osobnímu počítači. Stanice chce zároveň přijít s další inovací. Kromě zraku a sluchu by tak diváci mohli využít například čich. myZen.tv vysílá záběry krajiny a divoké přírody z celého světa obohacené o reálnou scénu nebo relaxační komentář.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).