Hlavní navigace

Na Pařízkovu TV Pohoda se přesunul herní pořad Indian ze zaniklé televize Pětka

27. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Magazín o počítačových hrách startoval loni v dubnu na pražské TV Metropol, poté přešel na její sesterskou TV Pětka. Po jejím zániku a změnách v Metropoli zmizel z obrazovky.

Zpět na televizní obrazovku se dostal magazín Indian o počítačových hrách, který začala loni v dubnu vysílat pražská TV Metropol a v říjnu přešel na její sesterskou, dnes již zaniklou zábavnou televizi Pětka. Od 19. května jej nově vysílá TV Pohoda, kterou provozuje majitel operátora celoplošného multiplexu 4 Radim Pařízek. Indian se na ní objevuje v premiéře vždy v neděli od 18:15 hod. a poté v několika reprízách po celý následující týden. TV Pohoda jej přebírá od externího producenta.

CIF - osobnosti

K TÉMATU: Re-Play na Primě Cool dostane konkurenci, TV Metropol přichází s Indianem

Kromě TV Pohoda se magazín Indian objevuje v den premiérového vysílání i na videoportálu YouTube, a to vždy v neděli od 19:00 hod. Tvůrci nechtěli jít na žádnou větší televizi, protože se obávali dramaturgických zásahů. „Být na známější televizi vyžaduje ještě více peněz. Nově by vadilo, v jakých podmínkách pořad natáčíme. Takže by projekt musel pod ně. Ve chvíli, kdy by byl pod nimi – tak by se vám pořad už nelíbil. Televize Pohoda je celostátní. Brzy bude expandovat a dovoluje nám zachovat si pořad takový, jak ho máte rádi. Naprosto beze změn!,” vysvětlili na svém kanálu na YouTube.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).