Hlavní navigace

Nově se nepoddám, to by mě museli odstřelit, říká Fero Fenič

25. 2. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 322915
25. 2. 2007

Televize Febio získala informace, podle nichž současné televizní stanice usilovaly o to, aby Febiu nebyla obnovena licence pro digitální vysílání. Bulvárnímu deníku Aha! to řekl majitel stanice Fero Fenič. Důvodem je podle něj skutečnost, že Febio je konkurenci největším trnem v oku. Největší překážky podle Feniče kladla televize Nova, která mu už prostřednictvím svých právníků vyhrožovala.

MMF24

Její rumunský management by mě ale musel nechat jedině odstřelit, dokud budu živý a zdravý, prostě to nevzdám. Já jsem všechny věci ve svém životě vždy dotáhl do konce, konstatoval Fenič. Současnou situaci se zablokovanými digitálnímu licencemi podle něj musí vyřešit politická reprezentace: Pokud do toho nevstoupí politici a neudělají nějaké kroky, které by ten problém vyřešily, tak se to může řešit ještě několik let.

Neustálé oddalování startu digitálního vysílání Feniče finančně i psychicky vyčerpává, přesto se nehodlá vlastní televize vzdát. Několik lidí se mnou spolupracuje a čeká na své uplatnění již třetí rok, poslední rok držím i tým. Ale nikdy jsem nic nevzdal.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).