Hlavní navigace

Novým šéfem Heureky bude Tomáš Braverman, přichází z firmy Internet Retail

18. 9. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Allegro CZ
České Allegro obsadilo pozici šéfa cenového srovnávače Heureka.cz. Novým ředitelem se stane dosavadní ředitel zahraničních poboček firmy Internet Retail Tomáš Braverman.

Heureka.cz bude mít od říjno nového ředitele. Na místo, které v květnu po šesti letech opustil Tomáš Hodboď, míří Tomáš Braverman. Firma to oznámila v tiskové zprávě.


Autor: Allegro CZ

Tomáš Braverman

Devětadvacetiletý Braverman dosud působil jako výkonný ředitel operací firmy Internet Retail na Slovensku a v Polsku, kde firma provozuje e-shopy Hej.sk a EUKASA.plV České republice pak Internet Retail stojí za e-shopem Kasa.czMajoritu ve společnosti v dubnu koupila firma HP Tronic a nový majitel záhy začal měnit vedení společnosti.

Braverman pracoval na různých pozicích v Internet Retailu od roku 2009, předtím podle svého profilu na LinkedIn působil jako mediální koordinátor pro summity EU na Úřadu vlády nebo jako učitel angličtiny.

ICTZ23

„Hledali jsme člověka, který bude silně obchodně a marketingově orientovaný a dokáže Heureku dál strategicky rozvíjet. Z tohoto pohledu byl Tomáš ideální kandidát a má mojí plnou důvěru,“ řekl k výběru šéf Allegra Jan Jírovec, který zároveň dočasně Heureku vedl. 

České Allgero pod novým šéfem, který se vedení chopil v květnu, také prošlo několika personálními změnami ve vedení. Kromě Hodbodě, který posléze přešel do firmy Miton, firmu nedávno opustil také sales director František Peterka.

Autor článku

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn