Hlavní navigace

Stanice O2 Sport odstartuje 15. srpna. Chce nabídnout to nejlepší, co bude k dispozici

Autor: O2
Lukáš Polák

V současné době připravuje vznikající tým kanálu O2 Sport jeho logo a také studia, z nichž se bude vysílat. Program bude dostupný ve službě O2TV i její mobilní verzi O2TV Go.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nový tematický kanál O2 Sport, který pro společnost O2 Czech Republic staví dlouholetý šéf Novy Sport Marek Kindernay, odstartuje 15. srpna. Na setkání s novináři to dnes řekl právě Kindernay. Informaci přinesl mimo jiné server Lupa.cz vydavatele DigiZone.cz. Kromě fotbalové Ligy mistrů chce nová televizní stanice nabídnout také přenosy z Mistrovství Evropy ve volejbale žen i mužů, Mistrovství světa v rallye a také tenisové turnaje WTA. Liga mistrů UEFA se bude vysílat na O2 Sport po dobu tří let. Od roku 2012 ji spolu s Českou televizí vysílala Prima Cool. Na ČT Sport atraktivní fotbalová soutěž zůstává.

FIN19

K TÉMATU: O2 potvrdila start vlastního sportovního kanálu, získala exkluzivně Ligu mistrů

V současné době připravuje vznikající tým kanálu O2 Sport jeho logo a také studia, z nichž se bude vysílat. Chceme mít v týmu profesionální a zkušené komentátory, prozatím ale jejich jména neprozradíme, uvedl Kindernay. Program bude k dispozici nejen v O2TV, ale také jako součást služby O2TV Go, která je dostupná na mobilních telefonech a tabletech. V ní mají zájemci možnost i zpětného zhlédnutí až v délce třiceti hodin. Podle Lupy se má výrazných změn dočkat i zákaznický kanál O2 Info. Sloužit by měl zejména jako vzdělávací platforma pro klienty IPTV služby O2TV.