Hlavní navigace

Stanice O2 Sport odstartuje 15. srpna. Chce nabídnout to nejlepší, co bude k dispozici

12. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: O2
V současné době připravuje vznikající tým kanálu O2 Sport jeho logo a také studia, z nichž se bude vysílat. Program bude dostupný ve službě O2TV i její mobilní verzi O2TV Go.

Nový tematický kanál O2 Sport, který pro společnost O2 Czech Republic staví dlouholetý šéf Novy Sport Marek Kindernay, odstartuje 15. srpna. Na setkání s novináři to dnes řekl právě Kindernay. Informaci přinesl mimo jiné server Lupa.cz vydavatele DigiZone.cz. Kromě fotbalové Ligy mistrů chce nová televizní stanice nabídnout také přenosy z Mistrovství Evropy ve volejbale žen i mužů, Mistrovství světa v rallye a také tenisové turnaje WTA. Liga mistrů UEFA se bude vysílat na O2 Sport po dobu tří let. Od roku 2012 ji spolu s Českou televizí vysílala Prima Cool. Na ČT Sport atraktivní fotbalová soutěž zůstává.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: O2 potvrdila start vlastního sportovního kanálu, získala exkluzivně Ligu mistrů

V současné době připravuje vznikající tým kanálu O2 Sport jeho logo a také studia, z nichž se bude vysílat. Chceme mít v týmu profesionální a zkušené komentátory, prozatím ale jejich jména neprozradíme, uvedl Kindernay. Program bude k dispozici nejen v O2TV, ale také jako součást služby O2TV Go, která je dostupná na mobilních telefonech a tabletech. V ní mají zájemci možnost i zpětného zhlédnutí až v délce třiceti hodin. Podle Lupy se má výrazných změn dočkat i zákaznický kanál O2 Info. Sloužit by měl zejména jako vzdělávací platforma pro klienty IPTV služby O2TV.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.