Hlavní navigace

Operátor Skylink dnes odpojuje od systému CryptoWorks další placené programy

Lukáš Polák

Odpojení placené nabídky na kartách CryptoWorks sesterské služby CS Link je plánováno na 30. listopadu. Samotný CS Link už možnost předplacení placených programů nenabízí.

Doba čtení: 1 minuta

V rámci ukončení podpory původního kódovacího systému CryptoWorks u satelitní služby Skylink od něho budou dnes odpojeny programy Filmbox, Filmbox Plus, JimJam, Private Spice, Viasat Explorer, Spice, Viasat History, Viasat Nature, Eurosport a Eurosport 2. Ohlásil to vlastník operátora, lucemburská společnost M77 Group. Zbývající programy pak budou odpojeny o týden později, v pondělí 12. listopadu. Majitelé karet CryptoWorks už byli o tomto kroku spraveni.

ČTĚTE TAKÉ: Skylink plánuje uvést na trh novou satelitní kartu. Oddělí na ní jednotlivé poplatky

Po 12. listopadu budou veškeré placené programy Skylinku dále dostupné pouze jen na kartách Irdeto a Irdeto ICE. Odpojení placené nabídky na kartách CryptoWorks platformy CS Link je plánováno na 30. listopadu letošního roku. Typ dekódovací karty lze poznat z jejího sériového čísla. Karty CryptoWorks mají sériové číslo čtrnáctimístné, zatímco karty Irdeto a Irdeto ICE mají sériové číslo jedenáctimístné. Sériové číslo je umístěno na kartě pod čárovým kódem.

Našli jste v článku chybu?