Hlavní navigace

Organizace WorldDMB Forum hledá projektového ředitele

12. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo digitálního rozhlasového standardu DRM Autor: 115393
12. 3. 2009

Organizace WorldDMB Forum, která má sídlo ve švýcarské Ženevě a spadá pod ní koordinace při zavádění technologií DAB, DAB+ a DRM, hledá do svého týmu jednoho z nejdůležitějších lidí. Tím je projektový ředitel, jenž by seděl v londýnské pobočce ve Velké Británii. WorldDMB má na starosti také externí aktivity jako přípravu materiálů pro různé konference, prezentace, public relations plus lobbing. V současné době patří do této organizace více než sto členů.

ebf 24 - tip duben

Práce projektového ředitele není vůbec jednoduchá. Bude mít na starosti směřování a řízení fóra a mezinárodních aktivit. Připraven musí být také na práci v kanceláři. K práci na tomto postu spadá vše, co souvisí s otázkami týkajících se výroby, vysílání a telekomunikací vůbec. Projektový ředitel je zkrátka odpovědný za efektivní chod celé organizace. Je také přítomen různým zasedáním výborů a pracovních skupin. Nutností je i komunikace s různými členy televizních organizací a výrobci.

Podrobnosti je možné najít v tomto inzerátu, který je v anglickém jazyce.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).