Hlavní navigace

Pavlína Kvapilová zamíří za Milanem Fridrichem do Nových médií v ČT

18. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 8. 2010

Zástupkyně šéfredaktora ČT 24 Pavlína Kvapilová zamíří v lednu do divize Nových médií za dosavadním ředitelem zpravodajství ČT Milanem Fridrichem. V nové divizi by se měla stát zástupkyní ředitele. Kvapilová to řekla serveru DigiZone.cz v reakci na úterní rozhovor s novým ředitelem zpravodajství ČT Romanem Bradáčem a šéfredaktorem zpravodajství Karlem Novákem.

ROZHOVOR K TÉMATU: Noví šéfové ČT 24: Ubude tiskovek politických stran, bylo jich moc

Do konce roku bude Kvapilová jakýmsi „styčným důstojníkem“ mezi ČT 24 a nově se tvořící divizí Nových médií. Chtěla jsem, aby to bylo pevně propojené, protože jinak to ani nemůže fungovat, vysvětluje. Zároveň dál moderuji Hyde Park, který vlastně symbolizuje tu spolupráci. Nabídku od Milana Fridricha dostala Kvapilová bezprostředně po oznámení změn ve vedení ČT 24. Souhlasila jsem – a na tom se od té doby nic nezměnilo, říká.

MMF tip early

ROZHOVOR K TÉMATU: ČT 24 má potenciál pětiprocentního podílu na trhu, tvrdí její odcházející šéf

Kvapilová by měla podle svých slov nadále spolupracovat s ČT 24 jako šéf a editor projektů velkých speciálů, jako byl pražský summit Baracka Obamy a Dmitrije Medveděva, návštěva papeže Benedikta XVI.České republice nebo Studio Volby 2010. Příkladem spolupráce mezi ČT 24 a Novými médii bylo i nedávné mimořádné povodňové zpravodajství, upozornila Pavlína Kvapilová.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).