Hlavní navigace

Názor k článku Peter Jančárik (Konspiratori.sk): S filtrováním konspiračních webů Česku rádi pomůžeme od Petr M - Nevím, jak ta odkazovaná stránka dokládá spojení všech...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 8. 2017 8:42

  Petr M (neregistrovaný) ---.145.broadband16.iol.cz

  Nevím, jak ta odkazovaná stránka dokládá spojení všech členů komise s Pentou. Proto jsem chtěl tabulku - jméno a odkaz na důkaz spojení na Pentu.
  U těchto členů: Hudec, Hvorecký, Mýtny, Rudnay, Smatana, Stloukal, Zavadská, Zálešák tam není důkaz napojení na kohokoliv. To je sedm lidí z 14 (nepočítám ty bez hlasovacího práva), kde to spojení chybí. Pokud máš odkaz/důkaz, sem s ním.

  U ostatních jsou dvě skupiny, píše pro sme.sk, nebo dělá pro nějakou firmu. Tam by posouzení spojení znamenalo lustrovat tu firmu/společnost. A to už je poněkud časově náročnější, takže pokud jsi to dělal, konkrétním důkazem asi nikdo nepohrdne.

  A uvědom si, že píšeš na český server a nemůžeš automaticky předpokládat ani znalost toho, jestli je sme.sk bulvár nebo ne, natož ak jeho vlastnickou strukturu. Takže když už tomu věnuješ tolik úsilí, bylo by fajn přidat odkazy.