Hlavní navigace

Petr Štěpánek z ČTÚ: Nejlepší kampaní je s nadsázkou černá obrazovka

5. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 322915
5. 9. 2008

S určitou nadsázkou je nejlepší informační kampaní skutečnost, že diváci budou mít černou obrazovku a budou muset něco udělat. V pořadu Z1 Marketing zpravodajské televize Z1 to řekl člen Rady ČTÚ Petr Štěpánek. Gró informací se musí divákovi dostat z televizní obrazovky. Tam si myslím, že mohou nejlépe pomoci právě televize, konstatoval Štěpánek, podle kterého je zároveň nesmysl, aby stát garantoval, že si domácnosti nakoupí set-top-boxy. Je to stejný nesmysl, jako kdyby v minulých dobách měl stát garantovat to, jestli domácnosti mají, nebo nemají televizory, řekl člen Rady ČTÚ.

ČTĚTE TAKÉ: Zdeněk Duspiva: Digikampaň začne ve velkém až příští rok

cif 24 - early cena - média

Sto milionů korun, které pro letošní rok vyčlenila vláda na státní informační kampaň k přechodu na digitální televizní vysílání, Národní koordinační skupina pro digitalizaci (NKS) neutratí. Jak řekl v květnu v rozhovoru pro DigiZone.cz předseda NKS Zdeněk Duspiva, je pravděpodobné, že do konce roku skupina vyčerpá minimální částku 30 milionů korun určenou kabinetem, přičemž tuto sumu nezíská jen jedna společnost. Kampaň chceme rozdělit do dílčích částí mezi několik realizátorů, upřesnil tehdy národní koordinátor.

Záznam pořadu Z1 Marketing si můžete přehrát v sekci Archiv na stránkách zpravodajské televize Z1 www.z1tv.cz. Přímý odkaz na něj bohužel nevede.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).