Hlavní navigace

„Pirátský“ operátor IPTV se registroval a rozšiřuje pokrytí

31. 5. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 5. 2007

Frýdecko-místecký operátor televize přes internetový protokol Mattes AD, který nabízí komerční službu IPTV, aniž by se registroval u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) jako kabelový operátor, změnil názor a podal si žádost o registraci. Rada, které s firmou mezitím zahájila a posléze ukončila správní řízení kvůli neoprávněnému vysílání, žádost tento týden přijala.

Mattesu AD tak už nehrozí milionová pokuta za pirátské vysílání. Firma zároveň rozšířila svoji programovou nabídku i rozsah území, na kterém nabízí svoji službu 802.tv. Kromě Frýdku-Místku, Frenštátu pod Radhoštěm a Frýdlantu nad Ostravicí bude dostupná i v dalších městech Moravskoslezského kraje a také v Praze.

Tipy C

V programové nabídce Mattesu AD, který nabízí IPTV přes optický kabel až do domu, se objeví také sada programů ve vysokém rozlišení obrazu z paketu VOOM HD: Equator HD, Gallery HD, Gameplay HD, Rave HD, Rush HD, Treasure HD a Ultra HD. Firma také největší počet erotických kanálů ze všech tuzemských kabelových a IPTV operátorů: Blue Hustler, Hustler TV, Playboy TV, Adult Channel, XXL a XXX-X Treme.

Čtěte také: Na jaké televizní vysílání ještě platí zákony?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).