Hlavní navigace

Přemek Podlaha bude mít vedle Primy další Receptář. Na východočeské televizi V1

Jan Potůček

UVNITŘ VIDEO Hned dva televizní pořady pro domácí kutily bude mít od září Přemek Podlaha. „Novinkou“ budou Recepty na Východočeské televizi V1.

Doba čtení: 2 minuty

Nebývalou koncentraci známých tváří v devíti vlastních magazínech slibuje od září nová Východočeská televize V1, která tento týden zahájila vysílání vlastní promosmyčky v multiplexu 3 z vysílačů Trutnov – Černá hora (kanál 60), Pardubice – Krásné (kanál 34) a Liberec – Ještěd (kanál 60). Objevuje se mezi nimi i Přemek Podlaha, který se bude na V1 objevovat v obdobném formátu jako na Primě family, pořadu Recepty určený pro domácí kutily. Jde však o starší formát ze zaniklé pražské televize Top TV.

K TÉMATU: Multiplex 3 zařadil další regionální televizi, východočeskou V1

Prostřednictvím V1 se na televizní obrazovku vrátí i Honza Musil s dřívějších pořadem Top TV Mazlíčci o domácích a exotických zvířatech, jímž v podstatě znovu oživí svůj dřívější pořad Miláčci z Primy. Někdejší moderátorka Televizních novin na Nově Eva Jurinová se na V1 objeví v pořadu Zravoděj s rady lékařů – specialistů pro všechny členy rodiny, opět z archivu Top TV. Vlastní pořad o vaření Tip Top z archivu Top TV bude mít na V1 Martin Zounar, magazín Bydlení bude pro změnu připravovat Hanka Kousalová.

ČTĚTE TAKÉ: Nová Východočeská televize přebírá studio i zaměstnance RTA Východní Čechy

IAC19

Někdejší spolumoderátorku Receptáře primy nápadů Šárku Tomanovou připomene na V1 archivní pořad Rady do zahrady, další bývalá tvář Novy a České televize Šárka Kubelková se z archivu připomene vlastní talk show Ke kafíčku. Jitka Charvátová bude provázet někdejším hudebním pořadem Top Song, který slibuje „mix oblíbené muziky z domova i zahraničí a největší hity uplynulých dekád“ (opět z archivu Top TV). Pro nejmenší diváky pak bude „kouzelný dědeček“ Miloslav Čížek uvádět pořad Malujeme pohádku.

Už dříve V1 avizovala zařazení atraktivních dokumentů z produkce BBC. Na svém webu www.vctv.cz upřesňuje, že půjde o cestopisy, které divákům přiblíží země všech kontinentů. Dětem pak V1 nabídne seriál BBC Cecile a Pepo, v němž animované postavičky kravičky Cecilky a farmáře Pepíka představují různá zvířátka. Plnohodnotné vysílání, včetně pravidelného zpravodajství z východních Čech, televize V1 zahájí 9. září.

Našli jste v článku chybu?