Hlavní navigace

Přemek Podlaha bude mít vedle Primy další Receptář. Na východočeské televizi V1

17. 8. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Hned dva televizní pořady pro domácí kutily bude mít od září Přemek Podlaha. „Novinkou“ budou Recepty na Východočeské televizi V1.

Nebývalou koncentraci známých tváří v devíti vlastních magazínech slibuje od září nová Východočeská televize V1, která tento týden zahájila vysílání vlastní promosmyčky v multiplexu 3 z vysílačů Trutnov – Černá hora (kanál 60), Pardubice – Krásné (kanál 34) a Liberec – Ještěd (kanál 60). Objevuje se mezi nimi i Přemek Podlaha, který se bude na V1 objevovat v obdobném formátu jako na Primě family, pořadu Recepty určený pro domácí kutily. Jde však o starší formát ze zaniklé pražské televize Top TV.

K TÉMATU: Multiplex 3 zařadil další regionální televizi, východočeskou V1

Prostřednictvím V1 se na televizní obrazovku vrátí i Honza Musil s dřívějších pořadem Top TV Mazlíčci o domácích a exotických zvířatech, jímž v podstatě znovu oživí svůj dřívější pořad Miláčci z Primy. Někdejší moderátorka Televizních novin na Nově Eva Jurinová se na V1 objeví v pořadu Zravoděj s rady lékařů – specialistů pro všechny členy rodiny, opět z archivu Top TV. Vlastní pořad o vaření Tip Top z archivu Top TV bude mít na V1 Martin Zounar, magazín Bydlení bude pro změnu připravovat Hanka Kousalová.

ČTĚTE TAKÉ: Nová Východočeská televize přebírá studio i zaměstnance RTA Východní Čechy

KL22 hlasovani

Někdejší spolumoderátorku Receptáře primy nápadů Šárku Tomanovou připomene na V1 archivní pořad Rady do zahrady, další bývalá tvář Novy a České televize Šárka Kubelková se z archivu připomene vlastní talk show Ke kafíčku. Jitka Charvátová bude provázet někdejším hudebním pořadem Top Song, který slibuje „mix oblíbené muziky z domova i zahraničí a největší hity uplynulých dekád“ (opět z archivu Top TV). Pro nejmenší diváky pak bude „kouzelný dědeček“ Miloslav Čížek uvádět pořad Malujeme pohádku.

Už dříve V1 avizovala zařazení atraktivních dokumentů z produkce BBC. Na svém webu www.vctv.cz upřesňuje, že půjde o cestopisy, které divákům přiblíží země všech kontinentů. Dětem pak V1 nabídne seriál BBC Cecile a Pepo, v němž animované postavičky kravičky Cecilky a farmáře Pepíka představují různá zvířátka. Plnohodnotné vysílání, včetně pravidelného zpravodajství z východních Čech, televize V1 zahájí 9. září.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.