Hlavní navigace

První zápas slovenského MS v hokeji už 29. dubna v HD kvalitě

14. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 4. 2011

Mistrovství světa v hokeji, které se letos koná u našich východních sousedů, na Slovensku, začíná už téměř za dva týdny, 29. dubna v Bratislavě. Tuzemským fanouškům ho nabídne pochopitelně také České televize na programu ČT HD ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Přenášet ho bude ve standardní kvalitě i stanice ČT 4. Úvodním utkáním bude duel mezi Německem a Ruskem.

ČTĚTE TAKÉ: Slovenská Trojka skončí koncem června. Vrátí se možná za dva roky

KL22 hlasovani

Na zahajovací den jsou připraveny celkem čtyři zápasy. První a třetí se odehrají v Bratislavě a zbývající v Košicích. Tři z nich – Německo vs. Rusko, Švýcarsko vs. Francie a Slovensko vs. Slovinsko uvidí diváci na programu ČT HD. Hokej ovládne Čtyřku až do neděle 15. května, kdy se mezi sebou utkají vítězové z prvního a druhého semifinále, které se hraje dva dny předtím. Česká televize nabídne finále přímým přenosem z Bratislavy od půl deváté večer. Ještě před tímto hokejovým svátkem nabídne veřejnoprávní médium svým divákům na ČT HD ve vysokém rozlišení také MS v krasobruslení z Ruska.

Kompletní rozpis jednotlivých zápasů na MS v hokeji naleznete zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.