Hlavní navigace

Regiony na Primě od ledna nahradí delší Fakta Barbory Tachecí

Sdílet

Televize Prima už ví, čím od ledna nahradí na svém hlavním programu, nově pojmenovaném Prima family, odpojované regionální vysílání studií RTA a R1. Podle předběžných programových plánů na první lednový týden bude Prima family každý všední den od 17:40 vysílat celoplošně Fakta Barbory Tachecí s prodlouženou stopáží 20 minut, na které naváže formát Prostřeno!.

K TÉMATU: Co bude s regionálními televizemi RTA a R1 po Novém roce?

Prostřeno! bude končit až před hlavní zpravodajskou relací Zprávy TV Prima a časově se bude překrývat s první polovinou denního seriálu Ulice na Nově, který začíná v 18:25 hod. Prima také v lednu nasadí na pondělní a středeční večery od 20:00 místo své seriálové stálice Cesty domů nový slovenský seriál Ako som přežil, inspirovaný skutečnými událostmi. Seriál cílí podobně jako Cesty domů spíše na ženy a věnuje se především mezilidským vztahům.

WT100 tip mezinárodní

ROZHOVOR: Jestli dáme Talent i příští rok? To teď řešíme, říká programový šéf Primy

Každý všední den odpoledne od 15:55 a v neděli bude navíc Prima opakovat britský krimiseriál Vraždy v Midsomeru. Regionální vysílání studií RTA a R1 by mělo dostat prostor na ženském kanálu Prima love, avšak zatím není jasné, zda se na tom Prima s těmito regionálními televizemi domluvila. Například liberecká televize Genus, která patří do sítě R1 ovládané přímo Primou, už oznámila, že přejde na samostatné vysílání a ze skupiny R1 vystoupí.