Hlavní navigace

Regiony na Primě od ledna nahradí delší Fakta Barbory Tachecí

29. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
29. 11. 2011

Televize Prima už ví, čím od ledna nahradí na svém hlavním programu, nově pojmenovaném Prima family, odpojované regionální vysílání studií RTA a R1. Podle předběžných programových plánů na první lednový týden bude Prima family každý všední den od 17:40 vysílat celoplošně Fakta Barbory Tachecí s prodlouženou stopáží 20 minut, na které naváže formát Prostřeno!.

K TÉMATU: Co bude s regionálními televizemi RTA a R1 po Novém roce?

Prostřeno! bude končit až před hlavní zpravodajskou relací Zprávy TV Prima a časově se bude překrývat s první polovinou denního seriálu Ulice na Nově, který začíná v 18:25 hod. Prima také v lednu nasadí na pondělní a středeční večery od 20:00 místo své seriálové stálice Cesty domů nový slovenský seriál Ako som přežil, inspirovaný skutečnými událostmi. Seriál cílí podobně jako Cesty domů spíše na ženy a věnuje se především mezilidským vztahům.

KL24

ROZHOVOR: Jestli dáme Talent i příští rok? To teď řešíme, říká programový šéf Primy

Každý všední den odpoledne od 15:55 a v neděli bude navíc Prima opakovat britský krimiseriál Vraždy v Midsomeru. Regionální vysílání studií RTA a R1 by mělo dostat prostor na ženském kanálu Prima love, avšak zatím není jasné, zda se na tom Prima s těmito regionálními televizemi domluvila. Například liberecká televize Genus, která patří do sítě R1 ovládané přímo Primou, už oznámila, že přejde na samostatné vysílání a ze skupiny R1 vystoupí.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).