Hlavní navigace

Šéf HBO ČR Ondřej Zach ředitelem programu pro střední Evropu

28. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
28. 4. 2008

Ondřej Zach, generální ředitel společnosti HBO Česká republika, která v tuzemsku provozuje placené filmové kanály HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2 a dokumentární program Spektrum, se stal viceprezidentem HBO Central Europe pro program a akvizici. Prostřednictvím tiskové zprávy to dnes sdělilo vedení firmy.

Ondřej Zach bude odpovědný za vysílání programů, jejich nasazení a akvizice pro všechny regionální kanály HBO Central Europe včetně HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2, HBO Digital SVOD a HD služby, uvedla firma. Zach zároveň zůstane šéfem HBO v České republice a na Slovensku.

Jsem velmi ráda, že mohu oznámit jmenování Ondřeje Zacha viceprezidentem pro program a akvizici. Rozsah Ondřejových zkušeností v televizní branži v celém regionu, zejména v oblasti pořizování programů a distribuce, je významným přínosem pro působení manažerského týmu HBO Central Europe, komentovala rozhodnutí společnosti generální ředitelka Linda Jensen.

MMF24

Podle Jensen jde o klíčovou pozici v oblasti rozvoje působení HBO na jedenácti trzích střední a východní Evropy, kde tyto programy vysílají. Kromě České republiky a Slovenska jde o Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Černou horu, Chorvatsko, Moldávii, Slovinsko a Srbsko. HBO Central Europe má centrálu v Budapešti.

Rozhovor s Ondřejem Zachem čtěte zítra na DigiZone.cz

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).