Hlavní navigace

Seznam.cz spustil speciální kanál věnovaný pohádkám, s Krtkem i Patem a Matem

3. 12. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kanál je bezplatný, ale jeho návštěvníkům se tu zobrazuje klasická reklama, a to jak formou spotů, tak i grafiky. Nedávno se Stream.cz představil ve zcela nové podobě.

Speciální internetový kanál zaměřený na pohádky spustila v rámci své webové televize Stream.cz společnost Seznam.cz, provozovatel největšího českého on-line vyhledávače. Sekce nabídne uživatelům osm „večerníčkových“ pohádek. Každá z uveřejněných seriálových animovaných pohádek má několik dílů, trvajících průměrně okolo deseti minut. Pohádkový obsah bude po čtrnácti dnech obměňován tak, aby se děti měly stále na co těšit, upozornil Seznam. Portál je bezplatný, ale zobrazuje se zde klasická reklama, a to jak formou spotů, tak i grafiky.

Content tip EARLY

ČTĚTE TAKÉ: Internetová televize Stream.cz ode dneška v novém kabátě

A které pohádky děti na novém internetovém kanálu najdou? Jsou to ty nejznámější, mimo jiné Krteček, Pat a Mat, Bolek a Lolek, Bob a Bobek a další. Internetová televize Stream.cz tímto doplňuje svůj program o další zajímavý obsah. Díky tomu už nejsou děti ani jejich rodiče vázáni přesný čas a mohou si pustit oblíbenou pohádku přesně v tu dobu, kdy na ni mají chuť. Stačí se nadomovské stránce podívat do záložky „Pohádky“a vybrat, na jaké dobrodružství mají zrovna nálad, napsal Seznam, který nedávno představil Stream.cz ve zcela nové podobě.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).