Hlavní navigace

Seznam příští týden "přepne" do nového e-mailu dalších 50 tisíc uživatelů

Redakce

Seznam.cz ukončil první fázi betatestu nového Emailu, který bude do ostrého provozu nasazován postupně v průběhu letošního roku. Změny, kterými Email prošel jsme popsali už dříve v samostatném článku. Nový Email od Seznamu Příští týden začnou zkoušet nový Email i první uživatelé, kteří se nepřihlásili do veřejného testování. Novou schránku tak bude mít k dispozici dalších 50 tisíc uživatelů.

Seznam.cz ukončil první fázi betatestu nového Emailu, který bude do ostrého provozu nasazován postupně v průběhu letošního roku. Změny, kterými Email prošel jsme popsali už dříve v samostatném článku.


Příští týden začnou zkoušet nový Email i první uživatelé, kteří se nepřihlásili do veřejného testování. Novou schránku tak bude mít k dispozici dalších 50 tisíc uživatelů.

Uživatele jsme předem upozornili a sami mohli pozvání zamítnout. Tímto krokem chceme zjistit, jak bude vyhovovat nový Email uživateli, který se sám dříve dobrovolně a se zvědavostí nepřihlásil do testu, říká Blanka Čárová, produktová manažerka Email.cz.

Zdroj: Sblog

Našli jste v článku chybu?
26. 4. 2012 10:02
JokeM (neregistrovaný)

Děkuji za tip. Ještě že je fórum na Lupě, protože na oficiálním fóru Seznamu se člověk kloudné odpovědi nedočká. :o)

25. 4. 2012 10:18
tdvorak (neregistrovaný)

Nojo, ale v diskuzi je to hned po ruce, není třeba pracně odkazovat na jakej článek reaguju a doufat, že na emailu redakce@ si toho někdo všimne a bude vědět, jak s tím naložit.

A pokud bude mít redakce zájem, ať si ten komentář pak odstraní.