Hlavní navigace

Seznam vyhlašuje třetí ročník soutěže pro školy

22. 1. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Česká portálová jednička Seznam.cz opět pořádá soutěž pro základní školy a víceletá gymnázia, ve které se jednotlivé třídy mohou utkat o vybavenou počítačovou učebnu v hodnotě cca 400 tisíc korun. V soutěži jde o to prostřednictvím vyhledávacích služeb Seznamu najít správné odpovědi na otázky zadávané v jednotlivých kolech soutěže. Do minulého ročníku se přihlásilo celkem pět a půl tisíce třídních kolektivů. Výhercem se stala 9. třída ze Základní školy v Dobřichovicích ve středočeském kraji.…

Česká portálová jednička Seznam.cz opět pořádá soutěž pro základní školy a víceletá gymnázia, ve které se jednotlivé třídy mohou utkat o vybavenou počítačovou učebnu v hodnotě cca 400 tisíc korun. V soutěži jde o to prostřednictvím vyhledávacích služeb Seznamu najít správné odpovědi na otázky zadávané v jednotlivých kolech soutěže. Do minulého ročníku se přihlásilo celkem pět a půl tisíce třídních kolektivů. Výhercem se stala 9. třída ze Základní školy v Dobřichovicích ve středočeském kraji. Více informací o soutěži naleznete na http://najdi.sez­nam.cz/ (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).