Hlavní navigace

Sharp dává k vybraným televizorům lístky na fotbalové Euro 2012 zdarma

15. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 2. 2012

UVNITŘ FOTO Netradiční způsob podpory prodeje vlastní značky televizorů zvolila společnost Sharp. Jako jeden ze sponzorů letošního evropského fotbalového šampionátu v Polsku a na Ukrajině nabízí k vybraným modelům vstupenky na zápasy české reprezentace zdarma. Každý fotbalový fanoušek, který si od 13. do 29. února 2012 koupí LCD televizi Sharp LE635/LE835 s velkou obrazovkou, dostane navíc vstupenku na utkání české fotbalové reprezentace v polské Vratislavi, sdělil mediální zástupce firmy v Česku Richard Kolibač.

K TÉMATU: Fotbalové Euro 2012 získala po komplikovaných jednáních ČT

MM socky3

Vstupenku na zápasy Čechů na Euru ale zájemci nezískají automaticky. Po koupi některého z uvedených televizorů musí vyplnit formulář na internetových stránkách Sharp.cz a připojit naskenovanou účtenku od koupeného přijímače. To vše nejpozději do sedmi dnů po zakoupení televize. Tato propagační akce se vztahuje pouze na televizory zakoupené u vybraných českých partnerů a originální vstupenka bude připravena k vyzvednutí krátce před zápasem, vysvětlil Kolibač.

Nárok získat lístky na Euro 2012 mají pouze ti zákazníci, kteří si pořídí televizory s úhlopříčkami o 60 nebo 70 palcích (152 a 177 cm). Formulář na webu musí vyplnit nejpozději 8. března, Sharp vybere vítěze do 15. března. Fotbalové Euro začíná 8. června ve Varšavě, finálový zápas je naplánovaný na 1. července do Kyjeva.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.