Hlavní navigace

Šlágr 2 odstartuje do května, slyšení o licenci ho čeká 18. března

13. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Výkonný ředitel stanice Robert Kvapil serveru DigiZone.cz řekl, že o konkrétním operátorovi, který nový Šlágr bude šířit pozemně, zatím není rozhodnuto.

Druhý program televize Šlágr s pracovním označením „Šlágr 2“ odstartuje v průběhu dubna, nejpozději pak v květnu. Serveru DigiZone.cz to řekl výkonný ředitel televize Robert Kvapil s tím, že 18. března, tedy na nejbližším zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), čeká vedení stanice veřejné slyšení. Počítám s tím, že už dostaneme licenci. Radní od nás chtějí vyjasnit některé detaily ohledně programového schématu, uvedl Kvapil. Definitivní název nového programu se má veřejnost dozvědět před jeho spuštěním.

Cloud23

ROZHOVOR: Karel Peterka: Šlágr 2 odstartuje do dvou měsíců, jednáme s Pařízkem i Radiokomunikacemi

Co se týká profilování nové stanice, ani tady nechce být výkonný šéf televize Šlágr příliš konkrétní. Už dříve však Robert Kvapil serveru DigiZone.cz řekl, že druhý program by se měl zaměřit na mladší diváky a nabídnout mimo jiné i country music. Jak bude vysílací schéma televize vypadat, zatím nebudu prozrazovat. Ještě je na to čas, řekl Kvapil. Stanice se objeví v DVB-T, kabelových sítích a v nekódované podobě také na satelitu Astra. Co se týká pozemní distribuce, o konkrétním operátorovi prý v tuto chvíli ještě není rozhodnuto.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).