Hlavní navigace

Soutěž Shop roku 2009 ovládli prodejci parfémů

26. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Server Heuréka.cz zveřejnil výsledky soutěže Shop roku 2009, kde mohli uživatelé Internetu hodnotit tuzemské internetové obchody. Soutěž byla rozdělena do dvou částí: cena popularity a cena kvality. O ceně popularity mohli rozhodovat všichni uživatelé, kteří se rozhodli v anketě hlasovat. O ceně kvality ovšem měli rozhodovat jen uživatelé, kteří v tomto kalendářním roce aktivně na Internetu nakupovali. V obou částech ankety možná trochu překvapivě vyhráli online prodejci parfémů, což může být…

Server Heuréka.cz zveřejnil výsledky soutěže Shop roku 2009, kde mohli uživatelé Internetu hodnotit tuzemské internetové obchody. Soutěž byla rozdělena do dvou částí: cena popularity a cena kvality. O ceně popularity mohli rozhodovat všichni uživatelé, kteří se rozhodli v anketě hlasovat. O ceně kvality ovšem měli rozhodovat jen uživatelé, kteří v tomto kalendářním roce aktivně na Internetu nakupovali. V obou částech ankety možná trochu překvapivě vyhráli online prodejci parfémů, což může být do značné míry ovlivněno složením uživatelské komunity kolem serveru Heuréka.cz.

Cenu popularity získal e-shop Parfums.cz. Na druhém místě skončil internetový obchod Alza.cz. Třetí příčku obsadil další prodejce parfémů: Elnino.cz. Cena kvality připadla e-shopu parfemy-elnino.cz. Na druhém místě skončil e-shop Topgal.cz specializující se na galanterii. O třetí příčku se dělí online obchody Parfemy.cz a Parfums.cz. Konečné výsledky druhého ročníku soutěže, včetně výsledků v jednotlivých oborových kategoriích, naleznete na jeho výše odkazovaném webu nebo v tiskové zprávě.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).