Hlavní navigace

Spekulace okolo informačních SMS zpráv prý nejsou na místě

23. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 4. 2009

Národní koordinátor české digitalizace Zdeněk Duspiva reagoval prostřednictvím svého blogu na vyjádření mobilních operátorů T-Mobile a Vodafone, kteří nakonec nebyli součástí tzv. SMS marketingu, kdy byly Pražané prostřednictvím krátké textové zprávy informováni o tom, že bude již brzo v hlavním městě ukončeno analogového televizní vysílání.

K TÉMATU: SMS o konci analogu v Praze dostanou pouze zákazníci O2

Zadání bylo a je přitom poměrně jasné a je trvale i na webu NKS – mj. není nijak omezeno jenom na některé subjekty, konstatuje na svém blogu Duspiva a zároveň dodává, že vítězná firma pak dodala řešení, které je efektivní a realizovatelné, a to i po stránce právní a provozní. Firmy, národní koordinátor jimi myslí Vodafone a T-Mobile, z nichž některé se nyní k věci vyjádřily, byly s NKS v kontaktu, i přesto, že tvrdily opak.

BRAND23 Workshop

ČTĚTE TAKÉ: SMS od Telefóniky do mobilu Pražanů a O2TV se slevou

Aktivně se o soutěž zajímaly a dotazovaly se a měly zájem se do soutěže zapojit, dodal Duspiva. Dále pak upozornil, že tendr byl anoncován na mnoha vystoupeních Národní koordinační skupiny a navíc i v řadě periodik a na webech. Vyjadřovala se k němu ve svém stanovisku i ČT. První část projektu již proběhla, další budou v souladu se smlouvou v druhé části roku, uvedl na závěr koordinátor.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).