Hlavní navigace

SPI International plánuje po Filmboxu další kanály v HDTV

30. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 9. 2009

Ivan Hronec, šéf filmové a distribuční společnosti SPI International plánuje po Filmboxu HD spustit další stanice ve vysokém rozlišení obrazu. Uvedl to pro server Broadband TV News. Jak řekl na Kulatém stole DigiZone.cz v minulém týdnu, jediným problémem je v současné době najít pro tyto programy distribuční kanály. V regionu střední Evropy by SPI chtěl tyto stanice spustit příští rok.

Šlo by o Film Box Action HD, Film Box Classic HD, Fight Box HD a Fashion Box HD. Z názvů stanic si lze jednoduše odvodit, co by tyto kanály nabízely. Ve hře jsou také televize pro dospělé – Erox and Eroxxx. První jmenovaný už chtěl Hronec provozovat i v České republice, ale od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) se mu nepodařilo pro něj získat licenci. Velmi brzy by však podle něho měl odstartovat v České republice, na Slovensku a v Maďarsku program Filmbox Family, který už je dostupný v Polsku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).