Hlavní navigace

TEIDU: české mikroblogy od tvůrců Bloguje.cz

13. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Akciová společnost Laar, provozovatel známého serveru Bloguje.cz, přichází nyní také s mikroblogy resp. službou TEIDU, která je pro vedení mikroblogů určená. Mikroblogy jsou relativně mladou odnoží blogů, kde hraje prim stručnost. Ze známých zahraničních služeb pro mikroblogování jmenujme třeba Twitter. TEIDU umožňuje uživatelům vyjadřovat se formou textu, odkazů, obrázků a fotografií nebo multimediálním obsahem. Přispívat do mikroblogu lze i pomocí SMS zpráv. Mikroblogy mohou využívat i firmy…

Akciová společnost Laar, provozovatel známého serveru Bloguje.cz, přichází nyní také s mikroblogy resp. službou TEIDU, která je pro vedení mikroblogů určená. Mikroblogy jsou relativně mladou odnoží blogů, kde hraje prim stručnost. Ze známých zahraničních služeb pro mikroblogování jmenujme třeba Twitter. TEIDU umožňuje uživatelům vyjadřovat se formou textu, odkazů, obrázků a fotografií nebo multimediálním obsahem. Přispívat do mikroblogu lze i pomocí SMS zpráv. Mikroblogy mohou využívat i firmy jako PR nástroj. Dokonce jsou vhodnější než tradiční blogy, které potřebují čas a schopného textaře. Do mikroblogu vloží novinku i zaneprázdněný ředitel cestou autem, tvrdí Olga Chabrová marketingová specialistka společnosti Laar. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).