Hlavní navigace

Televize Nova spustila portál slevy.vybereme.cz

15. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 9. 2011

Na vlně popularity slevových portálů se sveze také televize Nova. Ta dnes oznámila spuštění webových stránek slevy.vybereme­.cz. Jejich obsahem bude nabídka produktů napříč Českou republikou. Zájemci by tu měli najít zboží a služby z desítek serverů. Nova láká také na unikátní řazení slev a jednoduché ovládání. Na výběr jsou například filtry: jídlo, sport, krása, zboží nebo relaxace.

ČTĚTE TAKÉ: Metropol TV bude na slevovém portálu prodávat vybarterované zbo­ží

Slevový agregátor slevy.vybereme.cz přinese uživatelskou přehlednost a filtrování a pomůže tak rychle najít relevantní slevy. Z více než dvou tisíc slev si tak návštěvníci najdou jen ty, které je opravdu zajímají, konstatoval při příležitosti nového portálu z portfolia televize Nova ředitel její internetové sekce a ostatních interaktivních služeb Pavel Krbec. V dohledné době přistoupí ke stejnému kroku také pražská regionální televize TV Metropol. Ta bude stránky provozovat na adrese www.metromat.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).