Hlavní navigace

Tištěná média zřejmě pozapomněla na spuštění multiplexu 3

15. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
15. 12. 2008

Většina českých tištěných médií, zdá se, pozapomněla na dnešní důležitou událost, kterou je spuštění multiplexu 3 v některých lokalitách, např. na Ústecku, a přechod na silnější vysílače v Praze a Plzni. Při ranním monitoringu tisku v redakci DigiZone.cz jsme narazili pouze na několik málo zpráv na toto téma. I když dříve se o této události psalo poměrně obsáhle, v aktuálních vydáních médií lze spočítat texty na toto téma na prstech jedné ruky.

cif 24 - early cena - média

K TÉMATU: Nova Cinema začala vysílat v multiplexu 2, sítě 1 a 3 rozšířily pokrytí

Výjimkou jsou v tomto případě pouze týdeník Marketing & Media, který se o této události zmiňuje v krátké zprávičce na straně 9, a deník MF DNES s článkem Začnou vysílat další televize. Např. Právo o digitalizaci sice informuje, ale pouze v souvislosti se spuštěním veřejnoprávního multiplexu z jáchymovského Klínovce. Jedna digitalizační událost však v aktuálních vydáních většiny tištěných médií dominuje. Je jí zahájení vysílání Novy Cinemy v terestrickém multiplexu 2.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).