Hlavní navigace

TopFun přijímá věrnostní body z MyCokeZone

8. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Česká pobočka Coca-Coly uzavřela dohodu o spolupráci se společností Divida, která provozuje internetovou videopůjčovnu TopFun. Její zákazníci tak nyní za vypůjčení filmů mohou zaplatit i body z věrnostního programu MyCokeZone. Ty lze sbírat z víček nápojů od firmy Coca-Cola. Vypůjčení filmu vyjde na 150 až 180 bodů. Těmito věrnostními body lze již delší čas platit třeba za hudbu v internetovém obchodě i-legálně.cz. Zatím se od března 2007 do věrnostního programu zapojilo přes 800 000 uživatelů.

Česká pobočka Coca-Coly uzavřela dohodu o spolupráci se společností Divida, která provozuje internetovou videopůjčovnu TopFun. Její zákazníci tak nyní za vypůjčení filmů mohou zaplatit i body z věrnostního programu MyCokeZone. Ty lze sbírat z víček nápojů od firmy Coca-Cola. Vypůjčení filmu vyjde na 150 až 180 bodů. Těmito věrnostními body lze již delší čas platit třeba za hudbu v internetovém obchodě i-legálně.cz. Zatím se od března 2007 do věrnostního programu zapojilo přes 800 000 uživatelů.

Internetová videopůjčovna TopFun je otevřena od listopadu 2006. Původně ji společnosti Divida provozovala se zpravodajským portálem iDnes, ovšem ten před časem otevřel vlastní internetovou videopůjčovnu na platformně Kinománia. TopFun momentálně nabízí filmy o celkové délce přes osmdesát tisíc hodin. Filmy jsou poskytovány ve formátu Windows Media Video. Vypůjčené tituly chrání DRM. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).