Hlavní navigace

Topfun už streamuje přes internet patnáct stanic, nově i Pětku a Sport 5

23. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V rámci služby Topfun Televize je Sport 5 dostupný za poplatek dvacet korun měsíčně, ke sledování Pětky se stačí pouze přihlásit. Samotný streaming je bezplatný.

Provozovatel videopůjčovny Topfun, společnost Topfun Media, rozšířil nabídku on-line streamingu o další dvě stanice. Jedná se konkrétně o nový celoplošný program Pětka – televizi „plnou české zábavy“ – a tematický kanál Sport 5, který se věnuje výhradně motorismu. V současné době je tak už prostřednictvím on-line videopůjčovny Topfun stremováno patnáct stanic různých žánrů, mimo jiné například kanály společnosti SPI International, česko-slovenská verze Fashion TV nebo Slovak Sport.TV.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Topfun vyhlášen nejlepší online video službou neposkytovanou televizními vysílateli

Společnost Topfun Media zároveň oznámila, že se jí podařilo implementovat její videopůjčovnu úspěšně do televizorů značky Panasonic. Dostupná je ale pouze v modelech z letošního roku. Aplikace Topfun obsahuje všechny hlavní služby Topfun, tedy TVOD, kde jsou nabízeny zejména novinky majors studií, SVOD služby Topfun Start a Topfun Nonstop přinášejí za měsíční poplatek 49 Kč nebo 189 Kč balíček filmů s možností neomezeného sledování, přiblížil člen představenstva Topfun Media Radek Přikryl.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.