Hlavní navigace

Tuzemský Golf Channel získal satelitní licenci

9. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 12. 2010

Česká verze stanice Golf Channel může začít vysílat na satelitu. Společnost ATV CZ, s.r.o., která je v tuzemsku jeho provozovatelem, získala na posledním zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) licenci na šíření signálu prostřednictvím družice na období dvanácti let. Pražská firma ATV CZ sídlí na stejné adrese, kde působí i golfový obchod Golftech, Velvarské 1626/45 v Dejvicích.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Nova Sport rekapituluje dva roky od přejmenování z Galaxie sport

Golf Channel je jedinou tuzemskou stanicí, která se specializuje pouze na tento sport. Z této oblasti pak nabízí zprávy, reportáže, rozhovory, instruktáže a dokumenty, golfové lekce od samotných hráčů a trenérů a vedle toho i přímé přenosy, záznamy a sestřihy světových turnajů. Golf Channel vysílá 24 hodin denně a doposud byl zatím pouze součástí některých kabelových a IPTV sítí, například UPC Digital. Kromě České republiky a Slovenska je licence platná také pro Maďarsko a Polsko.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.