Hlavní navigace

UPC mění pozice nových kanálů Novy a Primy v kabelovce. Dostaly přednostní místa

Tematické kanály Novy a Primy následují hned po základních českých programech, další televize posunula UPC na vzdálenější pozice, původně věnované slovenským kanálům
Jan Potůček 11. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na přednostní pozice ve svojí nabídce digitální kabelové televize přesunula společnost UPC nové tematické kanály skupin Nova a Prima. “Programy Novy – Telka, Fanda, Nova Cinema a Smíchov, nově najdete na pozicích 8–11. Prima Love, Prima Cool a nový dokumentární Zoom se usadí na pozicích 12–14,” informovala společnost na svých internetových stránkách. TV Barrandov, Pětka (pokud obnoví vysílání), Óčko, Šlágr TV, CS Film/CS mini/Horor Film a Kino Svět se z těchto výhodnějších míst posunují na původní pozice slovenských programů.

K TÉMATU: UPC chystá v kabelu přeskupení programů. Nových kanálů už je hodně

CIF20-online-tip-temata

Slovenské televize dostanou v rámci služby UPC Digital vlastní multiplex a budou přesunuty na vzdálenější programové pozice. “Set-top boxy Kaon (nahrávací HD PVR box a nový HD box s nahráváním na USB disk) je zařadí za základní české programy, přijímače Handan (standardní set-top box a nahrávací DVR box) na konec přehledu programů,” uvedla UPC. Zákazníkům, kteří využívají CA modul s kartou vložený přímo do digitálního televizoru s kabelovým tunerem DVB-C, firma doporučila spustit automatické ladění programů.

Změny programových pozic v kabelové nabídce UPC bude docházet ode dneška do čtvrtka 14. února. “Jde zejména o seřazení nových programů Novy a Primy tak, abyste je nemuseli hledat,” vysvětlil operátor, proč k této změně přistoupil.