Hlavní navigace

UPC začne nabízet internet s rychlostí až 300 Mb/s, přibalí k němu i digitální televizi

31. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ TABULKA – „Abychom uspokojili potřeby zákazníků, neustále rozšiřujeme a vylepšujeme naši optickou síť a snažíme se našim zákazníkům nabídnout vždy něco víc,“ uvedl operátor.

Společnost UPC Česká republika, největší poskytovatel kabelové televize na našem trhu, zrychlí od 1. září připojení k internetu až na 300 Mb/s. Tarif se bude jmenovat „Internet 300“ a upload  u něho bude k dispozici s rychlostí 30 Mb/s. Dále operátor představí tarify „Internet 100“ a „Internet 200“. Jakou rychlost u nich bude u downloadu a uploadu nabízet, není těžké uhádnout. Nejvyšší rychlost internetu bude k dispozici za 999 Kč/měsíc a zákazník k ní získá i balík digitální televize s 25 kanály včetně 6 stanic v HD kvalitě. To bude platit i pro nižší tarify.

ICTZ23

Tabulku lze zvětšit
Autor: UPC Česká republika

Tabulku lze zvětšit

ČTĚTE TAKÉ: Z platformy Horizon od UPC zmizel Facebook, objevit by se měly nové aplikace

S tím, jak se mění způsob využívání služeb, se mění i nároky zákazníků na rychlost připojení. Abychom uspokojili potřeby zákazníků, neustále rozšiřujeme a vylepšujeme naši optickou síť a snažíme se našim zákazníkům nabídnout vždy něco víc než naše konkurence. V červenci jsme například spustili síť Wi-Free s více než 220 000 Wi-Fi hotspoty a nově poskytujeme internetové připojení o rychlosti až 300 Mb/s. Věříme, že nové internetové tarify plně uspokojí potřeby zákazníků a ti se nebudou muset při využívání našich služeb jakkoliv omezovat, uvedl marketingový ředitel UPC Jan Kohout.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.