Hlavní navigace

UPC začne nabízet internet s rychlostí až 300 Mb/s, přibalí k němu i digitální televizi

Lukáš Polák

UVNITŘ TABULKA – „Abychom uspokojili potřeby zákazníků, neustále rozšiřujeme a vylepšujeme naši optickou síť a snažíme se našim zákazníkům nabídnout vždy něco víc,“ uvedl operátor.

Doba čtení: 1 minuta

Společnost UPC Česká republika, největší poskytovatel kabelové televize na našem trhu, zrychlí od 1. září připojení k internetu až na 300 Mb/s. Tarif se bude jmenovat „Internet 300“ a upload  u něho bude k dispozici s rychlostí 30 Mb/s. Dále operátor představí tarify „Internet 100“ a „Internet 200“. Jakou rychlost u nich bude u downloadu a uploadu nabízet, není těžké uhádnout. Nejvyšší rychlost internetu bude k dispozici za 999 Kč/měsíc a zákazník k ní získá i balík digitální televize s 25 kanály včetně 6 stanic v HD kvalitě. To bude platit i pro nižší tarify.

Tabulku lze zvětšit
Autor: UPC Česká republika

Tabulku lze zvětšit

ČTĚTE TAKÉ: Z platformy Horizon od UPC zmizel Facebook, objevit by se měly nové aplikace

S tím, jak se mění způsob využívání služeb, se mění i nároky zákazníků na rychlost připojení. Abychom uspokojili potřeby zákazníků, neustále rozšiřujeme a vylepšujeme naši optickou síť a snažíme se našim zákazníkům nabídnout vždy něco víc než naše konkurence. V červenci jsme například spustili síť Wi-Free s více než 220 000 Wi-Fi hotspoty a nově poskytujeme internetové připojení o rychlosti až 300 Mb/s. Věříme, že nové internetové tarify plně uspokojí potřeby zákazníků a ti se nebudou muset při využívání našich služeb jakkoliv omezovat, uvedl marketingový ředitel UPC Jan Kohout.

Našli jste v článku chybu?