Hlavní navigace

UPC zahájilo provoz nového klientského centra u Litvínova

2. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 7. 2008

Kabelový a satelitní operátor UPC Česká republika otevřelo další pobočku klientského centra, a to tentokrát v severních Čechách nedaleko Litvínova, konkrétně v Meziboří. K dnešnímu datu tu společnost zaměstnává přes třicet pracovníků z řad obyvatel regionu, do konce roku by se pak měl jejich počet pohybovat okolo sedmdesáti. Klientské centrum již funguje nejen v Praze, ale také v Ostravě a Liberci.

ebf - tip do článku - debata

Pracoviště v Meziboří není určeno pro osobní styk se zákazníky, ale pro vyřizování jejich telefonických, písemných a e-mailových požadavků. Klientské centrum UPC v současné době poskytuje práci více než třem stovkám osob ve čtyřech různých regionech. Společnost se v minulosti potýkala s nedostatkem pracovních kapacit při spojení UPC s konkurenčním Karnevalem. V únoru si dokonce vysloužila kritiku od Sdružení na obranu spotřebitelů a zpravodajský server iDNES ji udělil ne zrovna slušivou vizitku šmejd roku.

ČTĚTE TAKÉ:
Sdružení na obranu spotřebitelů kritizuje zákaznickou linku UPC
Telefónica O2 a UPC jsou šmejdy roku, tvrdí anketa iDnes.cz

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).