Hlavní navigace

Už je jasné, kdo je za kampaní se Superúředníky a webem Superurednik.cz ...

Daniel Dočekal

Rozuzlení hádanky kdo stojí za www.superurednik.cz a s tím spojenou „superúřednickou“ kampaní je tu. Za kampaní stojí ICT Unie – www.ictu.cz  – tedy profesní sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací.  Odkrytí identity se odehrává na samotném webu kampaně, stačí kliknout na „NE“. Souvisí s tím i dnešní delší článek ICT Unie: Vláda nedostatečně podporuje ICT a nepřikládá odpovídající prioritu eGovernmentu vycházející z údajů zveřejněných také v rámci probíhající…

Rozuzlení hádanky kdo stojí za www.superurednik.cz a s tím spojenou „superúřednickou“ kampaní je tu. Za kampaní stojí ICT Unie – www.ictu.cz  – tedy profesní sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací.  Odkrytí identity se odehrává na samotném webu kampaně, stačí kliknout na „NE“. Souvisí s tím i dnešní delší článek ICT Unie: Vláda nedostatečně podporuje ICT a nepřikládá odpovídající prioritu eGovernmentu vycházející z údajů zveřejněných také v rámci probíhající kampaně.

Našli jste v článku chybu?
6. 9. 2012 14:43
paja (neregistrovaný)

Hmm, perfektni web http://img40.imageshack.us/img40/8703/ictunie.jpg (Opera 12.02)

6. 9. 2012 12:00
bakerman (neregistrovaný)

Pokud se podívám na některé členy unie, tak je jasné kam směřují: aby stát dával více peněz do ICT projektů a oni aby si mohli víc nakrást.