Hlavní navigace

V CS Linku začala testovat erotická Leo TV

17. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 4. 2008

Jak včera večer informoval server Parabola.cz, úderem dvaadvacáté hodiny začal v satelitní platformě CS Link testovat nový erotický kanál Leo TV, který získal licenci od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) loni v dubnu. Tehdy ještě pod názvem TV Leo 1, později získal povolení vysílat pod stávajícím názvem. Zkušební vysílání, které v současnosti na satelitu běží, se skládá z obrazců a demo smyčky a není určeno pro širokou veřejnost. Kanál se dělí o svou pozici s CS Link TV. Program může v tuto chvíli přijímat pouze omezený okruh diváků s kartou od společnosti Gital. Ostrý start je naplánován na červen až červenec.

MM socky3

Za Leo TV stojí vydavatelství erotických a pornografických časopisů PK 62. To podniká nejen v České republice, ale také na Slovensku a především v Polsku. Kromě satelitu by se měl kanál objevit také v některých kabelových a IPTV sítích. Tehdejší stanice TV Leo usilovala o licenci už v létě 2006, radní ale žádost v říjnu téhož roku zamítli z formálních důvodů. Projekt samotný se také nesetkal s jednoznačným přijetím většiny členů RRTV.

Parametry příjmu: Astra 1E (23,5 st. vých.), 11992/H, SR 27500, FEC 3/4, kódování CryptoWorks.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.