Hlavní navigace

Reality show Vem si mě! z Novy bude přebírat slovenská Markíza

10. 9. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

10. 9. 2007

Spolupráce mezi českou televizí Nova a slovenskou Markízou, které pojí stejný vlastník, bermudská společnost CME, zdárně pokračuje. Podle serveru Mediálne.sk začne Markíza od středy 26. září přebírat českou verzi reality show Vem si mě!, licencovaný formát v originále známý pod názvem The Bachelor. Na Slovensku ponese soutěž název „Vem si ma!“.

cif-tip-téma-foto

Markíza přitom už loni vysílala vlastní verzi „Nevěsty pro milionáře“ a na letošní rok slibovala další původní slovenskou řadu této reality show. Místo toho se české verze účastní několik soutěžících ze Slovenska. Markíza pořad nasadí ve středu od 21:55, po romantickém filmu. Zařazením Vem si mě! významně posilujeme středeční romantiku na Markíze, řekla serveru Mediálne.sk mluvčí Markízy Oľga Dúbravská.

Už během letních prázdnin Markíza vysílala každý čtvrtek od 20 hodin poslední řadu české verze reality show Výměna manželek, kterou předabovala do slovenštiny (soutěžící ale mluvili česky). I na Slovensku tak pokračuje CME ve výrazných úsporách a snaze maximalizovat zisk ze svých televizních stanic. Markíza, stejně jako Nova a rumunská televize Pro TV spadají pod ředitele CME pro Českou republiku, Slovensko a Rumunsko Adriana Sarbu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.