Hlavní navigace

Vlastník Aukra pokračuje v nákupech, od Mitonu získal AdMarket.cz

30. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nadnárodní konglomerát Allegro Group, který nedávno pohltil českého výrobce e-shopů NetDirect, koupil další českou internetovou firmu, AdMarket.cz patřící dosud jabloneckému Mitonu.  „Jednání o spojení obou firem byla zahájena na konci roku 2010. Obchodní podmínky pro zákazníky a partnery společnosti AdMarket zůstávají nadále neměnné. Obě strany se dohodly, že podmínky ani cena transakce nebudou zveřejněny,“ informuje Allegro v tiskové zprávě. AdMarket má teď zajišťovat prodej reklamy na webech…

Nadnárodní konglomerát Allegro Group, který nedávno pohltil českého výrobce e-shopů NetDirect, koupil další českou internetovou firmu, AdMarket.cz patřící dosud jabloneckému Mitonu. 

„Jednání o spojení obou firem byla zahájena na konci roku 2010. Obchodní podmínky pro zákazníky a partnery společnosti AdMarket zůstávají nadále neměnné. Obě strany se dohodly, že podmínky ani cena transakce nebudou zveřejněny,“ informuje Allegro v tiskové zprávě. AdMarket má teď zajišťovat prodej reklamy na webech Allegra i Mitonu.

AdMarket.cz a.s. je obchodní společnost skupiny Miton prodávající online reklamu na partnerských webech. Součástí AdMarketu je i online magazín zaměřený na digitální marketing, online trendy a internetovou reklamu. Na podzim 2009 se AdMarket osamostatnil do vlastní obchodní společnosti.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku

Novinář. Zajímá se o digitální technologie a pozoruje, co s námi dělají. | LinkedIn | Twitter