Hlavní navigace

Výběr z prezentací, které zazněly na konferenci Digimedia 2016

Autor: AČRA-MK
Jan Brychta

Pořádající Asociace českých reklamních agentur zpřístupnila na svém webu prezentace vybraných řečníků. Věnují se mimo jiné budoucnosti veřejnoprávního vysílání, digitální demenci nebo digitalizaci z pohledu diváků.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na svém webu zveřejnila Asociace českých reklamních agentur jako pořadatel konference Digimedia 2016 prezentace tří řečníků, kteří na středeční akci vystoupili. Jeden ze zahraničních hostů, vedoucí výzkumného a analytického oddělení médií Evropské vysílací unie sdružující veřejnoprávní média Roberto Suárez Candel, se ve své prezentaci věnoval trendům ve vysílání evropských médií veřejné služby.

KL-tip-hlasovani2019

PODROBNĚJI: Shrnutí konference Digimedia 2016, kterou můžete zhlédnout i v iVysílání České televize

Provokativní název zvolil pro své vystoupení ředitel výzkumné agentury STEM/MARK Jan Tuček, který svoji prezentaci nadepsal Společně šťastně televizně a digitálně (ne)dementní. Výzkumníci připravili i třetí zveřejněnou prezentaci. Tomáš Bičík a Tereza Šimečková z agentury Nielsen Admosphere, která mimo jiné zajišťuje pro Asociaci televizních organizací peoplemetrové měření televizní sledovanosti, se ve svém vystoupení věnovali televizní digitalizaci z pohledu diváků.